Školení a workshopy

Realizujeme pravidelné školení a workshopy v oblastech, které jsou pro nás denní rutinou, a to nejen v rámci našich týmů, ale hlavně pro naše zákazníky, nebo pro kohokoliv, kdo má zájem se s námi podělit o své zkušenosti či problémy.

Migrace do cloudu

Konzultace v oblasti cloudových služeb je více než potřebná, a to nejen z pohledu bezpečnosti, ale i kvality užívání těchto služeb. Proto jsme s kolegy ze společnosti CloudPartners, v rámci našich konzultací, připravili sadu praktických rad, které doporučíme každému manažerovi a specialistovi, jenž zvažuje migraci svých dat a zdrojů do cloudu.

Testing

Realizujeme testování softwaru na projektech u našich významných bankovních a telco zakazníků. Máme více než 80% kolegů, kteří jsou certifikovaní specialisté na ISTQB, a touto cestou se snažíme osvojené znalosti přenést dál v podobě workshopů, vztahujících se k tématům – jak psát Test Analýzu, co jsou největší úskalí při přípravě Test Exekuce, jak se vyvarovat problemům v průběhu testu, nebo jak správně reportovat, případně eskalovat problémy v testech.

n

OnlyOffice

Z důvodu růstu našich potřeb v oblasti řízení testů, statostlitovsti o naše zákazníky, řízení nových obchodních příležitostí a v neposlední řadě sdílení dokumentů napříč projekty, jsme hledali ucelený nástroj, který nám poskytne komfort v podobě jednoduchosti používání a přehlednosti všech aktivit, reporting nevyjímaje. Tady jsme našli výbornou shodu u produktu OnlyOffice. Nyní jsme jedinou partnerskou společností v regionu a jsme připraveni se s Vámi o tyto zkušenosti podělit.

Workshopy

Pořádáme workshopy pro zlepšení svých schopností v oblasti infrastrkutury, správy a práce s databázemi, vývoje SW a HW a v neposlední řadě byznisu a IT analýzy.

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit telefonicky na čísle +420 774 494 633 či vyplněním kontaktního formuláře.