Testování softwaru

Testujeme software na zajímavých projektech

Realizujeme testování softwaru na projektech u našich významných bankovních a telco zakazníků. Jsme schopni pokrýt všechny oblasti testování, a to jak oblast funkční – od Test Managementu, přes Test Analýzu, až po Test Exekuci, tak i nefunkční – prostřednictvím nefunkčních testů pro oblasti výkonových a bezpečnostních testů.

Jsme certifikovaní a dělíme se o zkušenosti

Máme více než 80% kolegů, kteří jsou certifikovaní specialisté na ISTQB, a touto cestou se snažíme osvojené znalosti přenést dál mimo jiné v podobě workshopů, vztahujících se k tématům – jak psát Test Analýzu, co jsou největší úskalí při přípravě Test Exekuce, jak se vyvarovat problemům v průběhu testu, nebo jak správně reportovat, případně eskalovat problémy v testech.

Používáme standardní nástroje na testování, ale vyvíjíme i své vlastní

Při každé aktivitě spojené s testováním softwaru se snažíme pracovat co nejvíce efektivně, proto k naší práci používáme řadu nástrojů, které v oblasti testingu už dnes tvoří určitý standard. Není proto zvláštní, že naši specialisté mají zkušenosti s nástroji jako je HP ALM, Test Rail, Jira, Jenkins, Sonar, SoapUI, Jmeter, SmartMeter, HP Loadrunner nebo řadou dalších. Mimo to se také snažíme o inovace v rámci této oblasti a přinášíme nové nástroje na Test Management jako je například náš interní Test Case Management JUNOONE s řadou zajímavých integrací, které potřebujeme pro naši denní práci.

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit telefonicky na čísle +420 774 494 633 či vyplněním kontaktního formuláře.