Reference

Máme radost, když našim zákazníkům můžeme pomoci

Kolegové z Denevy nám provozují virtualizační farmu. Od doby, kdy jsme správu předali Denevy, nemusím řešit detaily. Prostě to “nějak” zařídí.

Jaromír Mikulík

Senior manazer, O2

Je to nejen velice pohodlné, ale i velmi uspokojivé, když máte možnost svěřit své problémy profesionálům, kteří vědí, co dělají a o vše potřebné se postarají. Spoluprácí s kolegy ze společnosti DENEVY jsme spojili příjemné s užitečným.

Pavel Kreipl

Předseda představenstva, Institutu Ochrany osobních údajů

Potřebovali jsme řešit konzultace v rámci nových cloudových služeb, a tak jsme našli pomoc u společnosti CloudPartners, která úzce spolupracuje se společností DENEVY. Specialisté z DENEVY nám pomohli, doporučili vše potřebné a dotáhli věci do konce.

Jukub Zítka

Produkt manažer, DNS

Velmi oceňuji naši spolupráci v oblasti řízení a správy infrastruktury a DWH. Především bych vyzdvihl schopnost pokrýt naše potřeby v evropském měřítku dle individuálního zaměření našich poboček.

Zdeněk Galia

CIO, BNP Paribas Cardiff

Realizované projekty

PAD – Směrnice o platebních účtech

Pro našeho bankovního klienta KB realizujeme komplexní provedení funkčních a nefunkčních testů pro implementaci směrnice EU o platebních účtech a mobilitě klientů.

PSD2 – Směrnice o platebních službách

Pro našeho bankovního klienta KB realizujeme provedení funkčních a nefunkčních testů v plném rozsahu pro implementaci směrnice EU o PSD2.

EuroDPO – nástroj na posouzení shody se směrnicí GDPR

Pro našeho klienta Institut ochrany osobních údaju realizujeme dodávku analytického a testovacícho nástroje na posouzení shody jejich zákazníků se směrnicí GDPR.

Program CBS ‑ ČMSS (Liška)

V rámci dodávek pro našeho klienta ČMSS jsme realizovali testy pro program výměny Corebanking systému, primárně StarBuild, SSOS, ESB a aplikace CRM Microsoft Dynamics. Pro provedení testů výkonnosti byly použity speciální nástroje od HP-Load Runner a opensource nástroje jako Jmeter a SoapUI.

Controller Data Analyse 

V rámci spolupráce se společností Bühler jsme realizovali optimalizaci databázových systémů na jejich mikropočítačích pro řízení automatizovaného zpracování obilovin.

Infrastrukturní služby

Realizovali jsme kompletní aktualizaci síťové infrastruktury pro našeho bankovního klienta BNP Paribas Cardif na platformách CISCO. Tato aktivita zahrnovala analýzu současného síťového prostředí, definici nové architektury, mapování a upgrade na nová zařízení se zabezpečením finální konfigurace a provedení akceptačních testů.

Virtualizace KVM

V rámci zjednodušení procesů pro správu vývojových a testovacích prostředí jsme přípravili migraci na virtualizační platformu KVM s přípravou vlastního GUI rozhraní pro našeho zákazníka O2. Součástí této aktivity byla také migrace všech zdrojů z prostředí Microsoft Azure do zabezpečené oblasti infrastruktury O2.

Integrace a testování platforem pro dobíjení kreditu a zasílání SMS zpráv 

Realizujeme dlouhodobý projekt, který je zaměřen na správu portfolia, recharging a messaging platforem společnosti O2.  Zde zastřešujeme komplexní provedení funkčních a nefunkčních testů.

Projekt WebSelfCare

Realizovali jsme dodávku výkonnostních testů pro project WebSelfcare našemu zákazníkovi v oblasti telekomunikací.

Projekt Valor

Realizovali jsme dodávku výkonnostních testů projektu Valor našemu zákazníkovi v oblasti telekomunikací.

Project OneCRM a OnePortal

V rámci úvodní implementační fáze jsme se podíleli na dodání výkonnostních testů pro projekt SOC našemu zákazníkovi v oblasti telekomunikací.

Projekt OnlyOffice

V rámci rozšíření portfolia našich produktů jsme realizovali pro našeho partnera dodávku výkonnostních testů a bezpečnostních testů pro reimplementaci projektu Office našemu zákazníkovi CloudPartners.

ČSÚ RSIS

Jako součást implementace nového informačního systému pro Český statistický úřad jsme realizovali dodávku výkonnostních a bezpečnostních testů.

Portál Cdprofil

Pro našeho dlouholetého zákazníka realizujeme firemní portál. Kontinuálně řešíme odpovídající optimalizace pro mobilní zařízení, sledování aktivit uživatelů a optimalizace aplikací na základě relevantních dat. Provádíme zátěžové testy a rovněž realizujeme testy obnovení po havárii a testování vysoké dostupnosti na daném portálu.