Volné pozice

Senior/Mid-senior PHP

programátor

Chcete vytvářet smysluplnou práci v oblasti ICT a posouvat moderní technologie směrem kupředu? S námi můžete! Do rozběhnutého vývoje testovacího softwaru přijmeme novou posilu v podobě schopného programátora, který by se spolu s týmem intenzivně věnoval vývoji našeho nového softwarového produktu JunoOne. Požadujeme znalosti  Nette alespoň dva roky, Mix Doctrine/NetteDatabase, SQL, zvládnuté základy TypeScript a dovednosti HTML, CSS, JavaScript, Ajax. Nabízíme atraktivní platové ohodnocení a prostor pro vlastní nápady či inovace, které budou vítány. Neváhejte nás oslovit.

System Engineer

Zajímáte se o svět moderních technologií a hledáte v něm své uplatnění? Pojďte se podílet na zavádění nových IT systémů. Jako System Engineer budete řešit návrh a realizaci kompletního monitoring řešení, systémovou i aplikační část. Sháníme do týmu člověka, který je v prostředí Linux jako doma a zvládne instalaci i konfiguraci jakýchkoliv aplikací. Pokud dokážete vytvářet dokumentaci a provozní postupy, zvládnete podporu provozu implementovaného řešení a máte v sobě potenciál zdokonalovat realizované, neváhejte nás kontaktovat!

Performance Tester

Zajímáte se o svět technologií a technických procesů? Rádi se díváte na vývoj systému a kódy jsou součástí vaší DNA? Nabízíme vám zajímavou práci na pozici Performance Tester, kde můžete definovat různé postupy testování softwaru, které maximalizují výkon a produktivitu. Vaše pracovní náplň bude zahrnovat aktivity identifikující mezery v chování systému a použití těchto znalostí pro vývoj softwaru v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Budete též pracovat s různými programy, upravovat je a vytvářet praktické cesty k vyšší efektivitě. Pokud máte touhu vyzkoušet něco zajímavého, proč ne s námi?

Tester Automatizovaných testů

Hledáte práci, která má budoucnost, práci, která zajistí samostatný rozvoj a umožní vám pracovat s nejnovějšími informačními technologiemi? Bude nám potěšením, pokud přijmeme nového kolegu na pozici Automatizačního testera, který se bude schopen realizovat v naší firmě a v oblasti automatizovaného testování pro celou řadu projektů a klientů. Vaším hlavním úkolem bude vytvoření skriptů pro testování funkčnosti a automatizování zatížení aplikací a jejich nových verzí. Můžete se těšit na revizi dokumentace pro testování, spuštění rozvinutých testů a porovnání skutečných výstupů s očekávanými výstupy. Pokud se vám tato pozice líbí, máte zájem o testování procesů a máte schopnost porozumět logice aplikací a jejich funkčnosti, můžete si to vyzkoušet s námi!

Test analytik

Chtěli bychom rozšířit náš tým a hledáme schopného Test analytika. Pokud máte kladný postoj k informačním technologiím a zajímá vás jejich pozadí a fungování, v naší společnosti máte dveře otevřené. Jako Testovací analytik budete testovat software, jeho přesnost, úplnost a kvalitu. Stanete se nepostradatelnou součástí týmu, kde získáte prostor pro vytvoření testovacího plánu a vývoj testovací strategie. Budete kontrolní autoritou, která odhaduje potenciální rizika, jenž mohou mít vliv na kvalitu testování, zkušební scénáře a skripty. Chcete-li se podílet na zajímavých projektech od fáze zahájení, přípravy, výstavby až do závěrečného hodnocení, neváhejte nás kontaktovat!

Tester

Hledáte práci v oblasti informačních technologií, kde můžete plně prosadit své znalosti a potenciál? V naší společnosti budete mít příležitost pracovat v připraveném zkušebním prostředí, provádět testy podle zkušebního skriptu, který byl vytvořen, a nahlásit jejich stav. K dispozici bude kvalitní software a hardware, který můžete efektivně využít společně se svými kolegy k zajištění správného testování softwaru. Pokud máte schopnost a dovednosti testera a chcete přinést strukturu a efektivitu do projektu, jste určitě naším člověkem!

Ethical hacker

Hledáme nového kolegu na pozici Ethical hacker se smyslem a nadšením pro testování odolnosti aplikací. Pokud jsi natolik technický zdatný, že jsi schopen pomoci zajistit zabezpečení SW platforem a aplikací, jsi vhodným kandidátem! Náplní tvé práce bude především hodnocení bezpečnosti a penetrační testování aplikací, webových aplikací, komunikační infrastruktury s využitím komerčních a open source nástrojů. Zároveň z tvé strany očekáváme analýzu a zhodnocení výsledků testování a aktivní přístup při hledání vhodných opatření pro eliminaci chyb a nedostatků.