Volné pozice

Hledáme programátora do rozběhnutého vývoje nástroje pro správu testování. Na projektu se intenzivně pracuje již 14 měsíců, v týmu 8 lidí. Jedná se o spolupráci přibližně na rok. Práce probíhá vzdáleně a konají se pravidelná setkání týmu, nejčastěji v Praze a Bratislavě.

Hledáme testera se znalostí automatizovaného testování, kterou bude moci uplatnit na zajímavých projektech u mnoha významných zákazníků, působících v nejrůznějších oblastech.

Jako System Engineer budeš řešit návrh a realizaci kompletního monitoring řešení, systémovou i aplikační část. Sháníme do týmu člověka, který je v prostředí Linux jako doma a zvládne instalaci i konfiguraci jakýchkoliv aplikací. Pokud dokážeš vytvářet dokumentaci a provozní postupy, zvládneš podporu provozu implementovaného řešení a máš v sobě potenciál zdokonalovat realizované, neváhejte nás kontaktovat!

Hledáme šikovného specialistu na testování software. Primárně poptáváme seniorní kandidáty, ale pokud jsi nadšený junior, máš aleaspoň základní znalost testování a chceš se v oboru nadále rozvíjet, tak nám zkus napsat také.

U nás budeš mít možnost působit v připraveném testovacím prostředí, provádět zde testy dle vytvořeného testovacího skriptu a reportovat jejich stav. K dispozici ti bude kvalitní programové vybavení i hardware, které spolu se svými kolegy efektivně využiješ pro zajištění správného otestování softwaru.

Baví tě bořit hranice a to doslova? Hledáme kolegu, který bude nadšenec pro testování odolnosti aplikací.

Náplní tvé práce bude především hodnocení bezpečnosti a penetrační testování aplikací, webových aplikací, komunikační infastruktury s využitím komerčních a open source nástrojů. Zároveň z tvé strany očekáváme analýzu a zhodnocení výsledků testování a aktivní přístup při hledání vhodných opatření pro eliminaci chyb a nedostatků.

Zajímá tě svět techniky a technických procesů? Rád sleduješ systémový vývoj a kódy jsou součástí tvé DNA? Nabízíme ti zajímavé místo na pozici Performance tester webových služeb, kde budeš moci definovat nejrůznější postupy testování softwaru, které maximalizují výkon i produktivitu.

Tvá pracovní náplň zahrne i činnost identifikování mezer v chování systému a uplatnění těchto poznatků k vývoji softwaru v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Do týmu hledáme seniornějšího kandidáta na pozici IT analytik/konzultant. Nabízíme ti možnost podílet se na zajímavých projektech, komunikovat s dalšími rolemi v rámci realizačního týmu a uplatníš zde analytické myšlení, nezbytné pro tuto profesi.

Zároveň budeš podporovat zainteresované strany, konzultovat požadované kroky realizace a řešit potřeby uživatelů SW a nabídnout vhodná řešení.